Linear Technology LTC1265CS-3.3#PBF
Osa numero
LTC1265CS-3.3#PBF
Valmistaja
Linear Technology
Kuvaus
IC REG MULT CONFIG INV 14SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - tasavirtakytkimet
Linear Technology
    1.18500/pcs
  • 220 pcs
Tuoteparametri
Osa numero LTC1265CS-3.3#PBF
Osan tila Active
toiminto Step-Down, Step-Up/Step-Down
Lähdön kokoonpano Positive or Negative
topologia Buck, Buck-Boost, SEPIC
Tulostyyppi Fixed
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 4V
Jännite - Syöttö (maksimi) 13V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 3.3V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Nykyinen - lähtö 1.2A (Switch)
Taajuus - Kytkentä Up to 700kHz
Synkroninen tasasuuntaja No
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)