JAE Electronics MX23A26NF2
Osa numero
MX23A26NF2
Valmistaja
JAE Electronics
Kuvaus
CONN HEADER 26POS R/A MX23A TIN
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Suorakaideliittimet - otsaketjut, urospuoliset nastat
JAE Electronics
    3.38550/pcs
  • 160 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MX23A26NF2
Osan tila Active
Liittimen tyyppi Header
Yhteystyyppi Male Pin
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm)
Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sijoitusten määrä 26
Ladatut paikat All
Rivien määrä 2
Riviväli - Mating 0.173" (4.40mm)
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
päättyminen Solder
Kiinnitystyyppi Latch Holder
Kontaktin pituus - Mating -
Yhteyden pituus - Post 0.122" (3.10mm)
Yleinen kosketuspituus -
Eristyskorkeus 0.720" (18.30mm)
Ota yhteys muotoon Square
Yhteys Maali - Mating Tin
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Ota yhteys - Post Tin
Yhteysmateriaali Brass
Eristysmateriaali Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
ominaisuudet Board Guide
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C