Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) Logiikka - FIFO: n muisti 72403L35DB
IDT, Integrated Device Technology Inc 72403L35DB
Osa numero
72403L35DB
Valmistaja
IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus
IC FIFO ASYNC 64X4 35NS 16CDIP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Logiikka - FIFO: n muisti
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 72403L35DB
Osan tila Obsolete
Muistikoko 256 (64 x 4)
toiminto Asynchronous
Datanopeus 35MHz
Kirjautumisaika 20ns
Jännitteensyöttö 4.5 V ~ 5.5 V
Nykyinen - Supply (Max) 45mA
Linja-autoasema Uni-Directional
Laajennustyyppi Depth, Width
Ohjelmoitavien lippujen tuki No
Jälleen lähetysteho No
FWFT-tuki No
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 16-CDIP (0.300", 7.62mm)