Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) Logiikka - FIFO: n muisti 72401L10SO
IDT, Integrated Device Technology Inc 72401L10SO
Osa numero
72401L10SO
Valmistaja
IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus
IC FIFO PAR 64X4 10NS 16-SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Logiikka - FIFO: n muisti
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 72401L10SO
Osan tila Obsolete
Muistikoko 256 (64 x 4)
toiminto Asynchronous
Datanopeus 10MHz
Kirjautumisaika 55ns
Jännitteensyöttö 4.5 V ~ 5.5 V
Nykyinen - Supply (Max) 35mA
Linja-autoasema Uni-Directional
Laajennustyyppi Depth, Width
Ohjelmoitavien lippujen tuki No
Jälleen lähetysteho No
FWFT-tuki No
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)