| Osa numero | BAS 3007A-RPP E6327 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Single Phase |
| tekniikka | Standard |
| Jännite - Peak Reverse (Max) | 30V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 900mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 350µA @ 30V |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | TO-253-4, TO-253AA |
| Toimittajan laitepaketti | PG-SOT143-4 |
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC79-2
Varastossa: 3000
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC79-2
Varastossa: 24000
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC79-2
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC79-2
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: DIODE BRIDGE 30V 900MA SOT143
Varastossa: 138000