| Osa numero | A443DSC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Konttityyppi | Junction Box |
| Koko / ulottuvuus | 3.504" L x 4.016" W (89.00mm x 102.00mm) |
| Korkeus | 2.756" (70.00mm) |
| Alue (L x K) | 14.1" (91cm) |
| Design | Cover Included |
| materiaali | Metal, Steel |
| Väri | Gray |
| Paksuus | 16 Gauge |
| ominaisuudet | PCB Supports, Sealing Gasket, Wall Mount |
| Arvioinnit | IP67, NEMA 4,6,12,13, UL-508A |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: IC REG BUCK ADJ 3A 16QFN
Varastossa: 27000
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: MULT-OUTPUT PMIC WATCHDOG, NPOR,
Varastossa: 4000
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: IC REG TRPL BUCK/LINEAR 20ETSSOP
Varastossa: 4000
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: IC REG DL BUCK/LINEAR 16TSSOP
Varastossa: 4000
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: IC REG DL BUCK/LINEAR 16TSSOP
Varastossa: 4000
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: IC QUASI FLYBACK CONVERTER 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: IC REG QD BCK/BST/LINEAR TSOT
Varastossa: 0
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: IC REG QD BCK/BST/LINEAR TSOT
Varastossa: 0