| Osa numero | USB1T11AMTC |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| Tyyppi | Transceiver |
| protokolla | USB 1.1 |
| Ohjaimien / vastaanottimien määrä | 1/1 |
| duplex | Half |
| Vastaanottimen hystereesi | - |
| Datanopeus | 12Mbps |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-TSSOP |
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC TXRX USB 12MBPS 14TSSOP
Varastossa: 9400
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC TXRX USB 12MBPS 16MHBCC
Varastossa: 66000
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC TXRX USB VOLT REG 3MM 16MLP
Varastossa: 24000
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC TXRX USB 12MBPS 14MLP
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC TXRX USB 12MBPS 16MHBCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC TXRX USB 12MBPS 16MHBCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC TXRX USB 12MBPS 16MLP
Varastossa: 0
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor
Kuvaus: IC TXRX USB VOLT REG 2.5MM 14MLP
Varastossa: 0