| Osa numero | USB1T11AM |
|---|---|
| Osan tila | Not For New Designs |
| Tyyppi | Transceiver |
| protokolla | USB 1.1 |
| Ohjaimien / vastaanottimien määrä | 1/1 |
| duplex | Half |
| Vastaanottimen hystereesi | - |
| Datanopeus | 12Mbps |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-SOIC |
Valmistaja: Custom Computer Services Inc. (CCS)
Kuvaus: DEVELOPMENT BOARD FOR USB
Varastossa: 0
Valmistaja: Custom Computer Services Inc. (CCS)
Kuvaus: EMBEDDED C DEVELOPMENT KIT
Varastossa: 0
Valmistaja: ams
Kuvaus: USB INTERFACE BOARD - PC LINK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cicoil
Kuvaus: USB 2.0 24AWG/2C-30AWG/1 SHLD 3'
Varastossa: 44
Valmistaja: Cicoil
Kuvaus: USB 2.0 24AWG/2C-30AWG/1 SHLD 3'
Varastossa: 24
Valmistaja: Cicoil
Kuvaus: USB 2.0 24AWG/2C-30AWG/1 SHLD 6'
Varastossa: 16
Valmistaja: Cicoil
Kuvaus: CABLE SHLD MULTI COND, AWG 25'
Varastossa: 0
Valmistaja: FTDI, Future Technology Devices International Ltd
Kuvaus: CABLE USB NULL MODEM CABLE 2.5M
Varastossa: 712