Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit MPI2520R1-5R6-R
Eaton MPI2520R1-5R6-R
Osa numero
MPI2520R1-5R6-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
FIXED IND 5.6UH 1.5A 240 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Eaton
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MPI2520R1-5R6-R
Osan tila Obsolete
Tyyppi Multilayer
Materiaali - ydin Metal Composite
induktanssi 5.6µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 1.5A
Nykyinen - kylläisyys 1.5A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 240 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Taajuus - testi 1MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1008 (2520 Metric)
Toimittajan laitepaketti 1008 (2520 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.047" (1.20mm)