Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit MPI2512V1-1R5-R
Eaton MPI2512V1-1R5-R
Osa numero
MPI2512V1-1R5-R
Valmistaja
Eaton
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 2.5A 77 MOHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Eaton
Tuoteparametri
Osa numero MPI2512V1-1R5-R
Osan tila Active
Tyyppi -
Materiaali - ydin -
induktanssi 1.5µH
Toleranssi ±20%
Nykyinen arvostelu 2.5A
Nykyinen - kylläisyys 3.2A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 77 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi -
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Taajuus - testi 1MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 2-SMD, No Lead
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.047" (1.20mm)