| Osa numero | PV7F2T0SS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Vandal Resistant |
| Piiri | DPST (1-NO, 1-NC) |
| Kytkintoiminto | On-Off, Off-On |
| Nykyinen arvostelu | 2A (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 48V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Flush |
| Väri - Toimilaite / liitin | Silver |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Suojaus | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 22.00mm Dia |
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN RCPT 10POS WALL MNT W/SKTS
Varastossa: 33
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN RCPT 10POS WALL MNT W/PINS
Varastossa: 33
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN RCPT 10POS WALL MNT W/PINS
Varastossa: 33
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SKTS
Varastossa: 1
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SKTS
Varastossa: 1
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS
Varastossa: 1
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS
Varastossa: 1
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN RCPT HSG MALE 6POS PNL MT
Varastossa: 0
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT
Varastossa: 0