| Osa numero | PV5S640SS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Vandal Resistant |
| Piiri | SPST-NO |
| Kytkintoiminto | Off-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 2A (DC) |
| Jännitearvot - AC | - |
| Jännitearvot - DC | 36V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Button, Domed |
| Väri - Toimilaite / liitin | Silver |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Front |
| Lopetustyyli | Screw Terminal |
| Suojaus | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 12.00mm Dia |