| Osa numero | KO103C701 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Kytkintoiminto | On-On |
| Yhteystietojen ajoitus | Not Specified |
| Nykyinen arvostelu | 1A (AC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Tubular Key |
| Tärkeimmät irrotettavat asemat | 1 only |
| Kulma kulma | 90° |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Silver |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| Lopetustyyli | Solder Lug |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 12.00mm Dia |
| ominaisuudet | - |