| Osa numero | 700SP7B10M2REH |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Standard |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 0.4VA (AC/DC) |
| Jännitearvot - AC | 20V |
| Jännitearvot - DC | 20V |
| Toimilaitteen tyyppi | Round, Plunger |
| Väri - Toimilaite / liitin | White |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Rear |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
| Panel Cutout -mitat | Circular - 6.35mm Dia |
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Varastossa: 847
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
Varastossa: 828
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
Varastossa: 706
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
Varastossa: 0
Valmistaja: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
Varastossa: 0