| Osa numero | ZXMN6A09DN8TC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 60V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 4.3A |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 40 mOhm @ 8.2A, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 24.2nC @ 5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1407pF @ 40V |
| Teho - Max | 1.25W |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 2.8A SOT23-6
Varastossa: 6000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 1.9A SOT-89
Varastossa: 55000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 3.8A SOT223
Varastossa: 42000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 5.36A DPAK
Varastossa: 17500
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 2.8A SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 2.8A SOT23-6
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 1.2A SOT23-3
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 60V 4.3A 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET 2N-CH 60V 4.3A 8-SOIC
Varastossa: 0