| Osa numero | PI74VCX16374AE |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| toiminto | Standard |
| Tyyppi | D-Type |
| Tulostyyppi | Tri-State, Non-Inverted |
| Elementtien määrä | 2 |
| Elementtien määrä bittiä kohti | 8 |
| Kellotaajuus | 250MHz |
| Maksimoitumisviive @ V, Max CL | 3ns @ 3.3V, 30pF |
| Trigger-tyyppi | Positive Edge |
| Nykyinen - Suuri, matala | 24mA, 24mA |
| Jännitteensyöttö | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - lepotilassa | 20µA |
| Tulo kapasitanssi | 6pF |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC TXRX 16BIT BIDIR 3ST 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF/DVR 3ST 16BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16-BIT BIDIR TXCVR 48-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16-BIT BIDIR TXCVR 48-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16BIT D TRANSP LATCH 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16-BIT TRANSP LATCH 48-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16-BIT TRANSP LATCH 48-TSSOP
Varastossa: 0