| Osa numero | PI74VCX16244AE |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Logiikkatyyppi | Buffer, Non-Inverting |
| Elementtien määrä | 4 |
| Elementtien määrä bittiä kohti | 4 |
| Syötteen tyyppi | - |
| Tulostyyppi | Push-Pull |
| Nykyinen - Suuri, matala | 24mA, 24mA |
| Jännitteensyöttö | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 48-TSSOP |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC TXRX 16BIT BIDIR 3ST 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF/DVR 3ST 16BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16-BIT BIDIR TXCVR 48-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC BUFF DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16-BIT BIDIR TXCVR 48-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16BIT D TRANSP LATCH 48TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16-BIT TRANSP LATCH 48-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: IC 16-BIT TRANSP LATCH 48-TSSOP
Varastossa: 0