Diodes Incorporated PI74VCX16240AE
Osa numero
PI74VCX16240AE
Valmistaja
Diodes Incorporated
Kuvaus
IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Logiikka - Puskurit, Ajurit, Vastaanottimet, Lähetinvastaanotin
Diodes Incorporated
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero PI74VCX16240AE
Osan tila Obsolete
Logiikkatyyppi Buffer, Inverting
Elementtien määrä 4
Elementtien määrä bittiä kohti 4
Syötteen tyyppi -
Tulostyyppi Push-Pull
Nykyinen - Suuri, matala 24mA, 24mA
Jännitteensyöttö 1.8 V ~ 3.6 V
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)