| Osa numero | DMP32D4SW-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | P-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 250mA (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 1.2nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 51.16pF @ 15V |
| Vgs (Max) | ±20V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 300mW (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 2.4 Ohm @ 500mA, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-323 |
| Pakkaus / kotelo | SC-70, SOT-323 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P CH 30V 17A TO252
Varastossa: 45000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 8.6A PWRDI3333-8
Varastossa: 2000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 8.6A POWERDI
Varastossa: 2000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 8.6A PWRDI3333-8
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 25V 30V POWERDI506
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 25V 30V POWERDI333
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 25V 30V POWERDI333
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 25V 30V V-DFN3333-
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 25V 30V V-DFN3333-
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 8.6A POWERDI
Varastossa: 0