| Osa numero | DMN32D2LDF-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | 2 N-Channel (Dual) Common Source |
| FET-ominaisuus | Logic Level Gate |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 400mA |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 1.2 Ohm @ 100mA, 4V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1.2V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 39pF @ 3V |
| Teho - Max | 280mW |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-353 |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 25V 30V X4-DSN3415
Varastossa: 1626000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 14.5A TO252-3L
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 30V 17.6A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 30V 17.6A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 16A POWERDI333
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 16A POWERDI333
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 17.6A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 17.6A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 25V 30V SO-8
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC
Varastossa: 0