| Osa numero | DMN3016LFDF-7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 12A (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 25.1nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1415pF @ 15V |
| Vgs (Max) | ±20V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 2.02W (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 12 mOhm @ 11A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | U-DFN2020-6 |
| Pakkaus / kotelo | 6-UDFN Exposed Pad |
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 25V 30V X4-DSN3415
Varastossa: 1626000
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 14.5A TO252-3L
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 30V 17.6A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET NCH 30V 17.6A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 16A POWERDI333
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 16A POWERDI333
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 17.6A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 17.6A POWERDI
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET BVDSS: 25V 30V SO-8
Varastossa: 0
Valmistaja: Diodes Incorporated
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC
Varastossa: 0