| Osa numero | DBRF5110C |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Moduuli / korttityyppi | MPU, FPGA Core |
| Ytimen prosessori | ARM® Cortex®-A9, XC7Z020-3 |
| Co-prosessori | Artix-7 |
| Nopeus | 800MHz |
| Flash-koko | 1GB (NAND), 32MB (NOR) |
| RAM-koko | 1GB |
| Liittimen tyyppi | 3 x 140 Pins 0.6mm Pitch |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus: DSUB 25 F WW .375" R FLO G Z
Varastossa: 196