Koti Tuoteseloste Anturit, muuntimet Virtamuuntajat SCD20PUR
CUI Inc. SCD20PUR
Osa numero
SCD20PUR
Valmistaja
CUI Inc.
Kuvaus
SENSOR CURRENT HALL 20A AC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Virtamuuntajat
CUI Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero SCD20PUR
Osan tila Obsolete
Mittausta varten AC
Anturityyppi Hall Effect, Open Loop
Nykyinen - Sensing 20A
Kanavien määrä 1
ulostulo Ratiometric, Voltage
Herkkyys -
Taajuus 50Hz/60Hz
lineaarisuus ±0.5%
tarkkuus -
Jännitteensyöttö 5V
Vasteaika 3µs
Nykyinen - Supply (Max) 25mA
Käyttölämpötila -10°C ~ 75°C