| Osa numero | CEP-4411AC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Indicator, Internally Driven |
| Syötteen tyyppi | AC, DC |
| Jännite - Nimellisjännite | 110V |
| Jännitealue | 30 ~ 120V |
| Taajuus | 2.8kHz |
| tekniikka | Piezo |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 88dB @ 110V, 30cm |
| Nykyinen - tarjonta | 7mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| päättyminen | Wire Leads |
| Koko / ulottuvuus | 1.646" Dia (41.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.886" (22.50mm) |