| Osa numero | CEP-1109 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Ohjainpiiri | Transducer, Externally Driven |
| Syötteen tyyppi | Peak-Peak Signal |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| Jännitealue | 30V (Max) |
| Taajuus | - |
| tekniikka | Piezo |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 80dB @ 10V, 10cm |
| Nykyinen - tarjonta | 7mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| päättyminen | Solder Pads |
| Koko / ulottuvuus | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.236" (6.00mm) |