| Osa numero | CEP-1106 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Transducer, Externally Driven |
| Syötteen tyyppi | Peak-Peak Signal |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| Jännitealue | 30V (Max) |
| Taajuus | - |
| tekniikka | Piezo |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 88dB @ 10V, 20cm |
| Nykyinen - tarjonta | 18mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | PC Pins |
| Koko / ulottuvuus | 0.898" Dia (22.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.551" (14.00mm) |