| Osa numero | CEP-1126 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Transducer, Externally Driven |
| Syötteen tyyppi | Peak-Peak Signal |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| Jännitealue | 30V (Max) |
| Taajuus | - |
| tekniikka | Piezo |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 92dB @ 10V, 10cm |
| Nykyinen - tarjonta | 10mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| päättyminen | Wire Leads |
| Koko / ulottuvuus | 1.161" Dia (29.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.224" (5.70mm) |