| Osa numero | CEP-2280 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Indicator, Internally Driven |
| Syötteen tyyppi | DC |
| Jännite - Nimellisjännite | 12V |
| Jännitealue | 6 ~ 18V |
| Taajuus | 3.15kHz |
| tekniikka | Piezo |
| Käyttötapa | Warble, Slow |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 88dB @ 12V, 30cm |
| Nykyinen - tarjonta | 17mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| päättyminen | Wire Leads |
| Koko / ulottuvuus | 1.260" Dia (32.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.925" (23.50mm) |