| Osa numero | CEP-2250 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Indicator, Internally Driven |
| Syötteen tyyppi | DC |
| Jännite - Nimellisjännite | 12V |
| Jännitealue | 3 ~ 28V |
| Taajuus | 3.5kHz |
| tekniikka | Piezo |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 85dB @ 12V, 30cm |
| Nykyinen - tarjonta | 6mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange |
| päättyminen | Wire Leads |
| Koko / ulottuvuus | 1.102" Dia (28.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.020" (25.90mm) |