| Osa numero | CEP-2224 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ohjainpiiri | Indicator, Internally Driven |
| Syötteen tyyppi | DC |
| Jännite - Nimellisjännite | 12V |
| Jännitealue | 3 ~ 20V |
| Taajuus | 3.4kHz |
| tekniikka | Piezo |
| Käyttötapa | Single Tone |
| Kesto | - |
| Äänenpainetaso (SPL) | 78dB @ 12V, 30cm |
| Nykyinen - tarjonta | 15mA |
| Portin sijainti | Top |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| hyväksynnät | - |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | PC Pins |
| Koko / ulottuvuus | 0.945" Dia (24.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.374" (9.50mm) |