Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos 73M2R005F
CTS Resistor Products 73M2R005F
Osa numero
73M2R005F
Valmistaja
CTS Resistor Products
Kuvaus
RES SMD 0.005 OHM 1% 2W 2512
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
CTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Tuoteparametri
Osa numero 73M2R005F
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 0.005
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 2W
Sävellys Thick Film
ominaisuudet Current Sense
Lämpötilan kerroin ±200ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 180°C
Pakkaus / kotelo 2512 J-Lead
Toimittajan laitepaketti 2512
Koko / ulottuvuus 0.252" L x 0.138" W (6.40mm x 3.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.047" (1.20mm)