| Osa numero | 73M2R005F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 0.005 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 2W |
| Sävellys | Thick Film |
| ominaisuudet | Current Sense |
| Lämpötilan kerroin | ±200ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 180°C |
| Pakkaus / kotelo | 2512 J-Lead |
| Toimittajan laitepaketti | 2512 |
| Koko / ulottuvuus | 0.252" L x 0.138" W (6.40mm x 3.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.047" (1.20mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Maxim Integrated
Kuvaus: BOARD KEYCHAIN INF DANUBE EVM
Varastossa: 0
Valmistaja: Maxim Integrated
Kuvaus: BOARD KEYCHAIN 73M1822 42-QFN
Varastossa: 0