Koti Tuoteseloste kondensaattorit Filmikondensaattorit WMF05P47K
Cornell Dubilier Electronics (CDE) WMF05P47K
Osa numero
WMF05P47K
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Filmikondensaattorit
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero WMF05P47K
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 0.47µF
Toleranssi ±10%
Jännitearvot - AC 35V
Jännitearvot - DC 50V
Dielektrinen materiaali Polyester
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Axial
Koko / ulottuvuus 0.406" Dia x 1.063" L (10.30mm x 27.00mm)