| Osa numero | WMF05P33K |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 0.33µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 35V |
| Jännitearvot - DC | 50V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.429" Dia x 0.811" L (10.90mm x 20.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC AXIAL
Varastossa: 429
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.39UF 10% 50VDC AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.18UF 10% 50VDC AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 10% 50VDC AXIAL
Varastossa: 0