Koti Tuoteseloste kondensaattorit Filmikondensaattorit WMF05P33K
Cornell Dubilier Electronics (CDE) WMF05P33K
Osa numero
WMF05P33K
Kuvaus
CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC AXIAL
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero WMF05P33K
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 0.33µF
Toleranssi ±10%
Jännitearvot - AC 35V
Jännitearvot - DC 50V
Dielektrinen materiaali Polyester
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Axial
Koko / ulottuvuus 0.429" Dia x 0.811" L (10.90mm x 20.60mm)