Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit SN2R2M025ST
Cornell Dubilier Electronics (CDE) SN2R2M025ST
Osa numero
SN2R2M025ST
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
    0.33500/pcs
  • 10 pcs
    0.23700/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SN2R2M025ST
Osan tila Active
kapasitanssi 2.2µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) 90.47 Ohm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Bi-Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli 0.079" (2.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.197" Dia (5.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.433" (11.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
SN2R2M025ST
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL