| Osa numero | SN2R2M025ST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 2.2µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 90.47 Ohm |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Bi-Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | - |
| Ripple Current - korkea taajuus | - |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.079" (2.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.433" (11.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2.2UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 9004
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 0