Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD42FD433JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD42FD433JO3F
Osa numero
CD42FD433JO3F
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 0.043UF 5% 500V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    15.54000/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD42FD433JO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 0.043µF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 1.063" (27.00mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 1.461" L x 0.421" W (37.10mm x 10.70mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.909" (23.10mm)