Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD203GO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD203GO3F
Osa numero
CD30FD203GO3F
Kuvaus
CAP MICA 0.02UF 2% 500V RADIAL
    12.67900/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD203GO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 0.02µF
Toleranssi ±2%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.831" L x 0.449" W (21.10mm x 11.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.921" (23.40mm)