Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD19FD202FO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD19FD202FO3
Osa numero
CD19FD202FO3
Kuvaus
CAP MICA 2000PF 1% 500V RADIAL
    2.61630/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD19FD202FO3
Osan tila Active
kapasitanssi 2000pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.343" (8.70mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.669" L x 0.240" W (17.00mm x 6.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.532" (13.50mm)