Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit TV06B201JB-HF
Comchip Technology TV06B201JB-HF
Osa numero
TV06B201JB-HF
Valmistaja
Comchip Technology
Kuvaus
TVS DIODE 200VWM 324VC SMB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Comchip Technology
Tuoteparametri
Osa numero TV06B201JB-HF
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 200V
Jännite - erittely (min) 224V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 324V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.85A
Teho - huippukulma 600W