Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit ATV02W400-HF
Comchip Technology ATV02W400-HF
Osa numero
ATV02W400-HF
Valmistaja
Comchip Technology
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SOD-123
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Comchip Technology
Tuoteparametri
Osa numero ATV02W400-HF
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 40V
Jännite - erittely (min) 44.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A
Teho - huippukulma 200W
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)