Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Tyristorit - SCRs CS220-25PB
Central Semiconductor Corp CS220-25PB
Osa numero
CS220-25PB
Kuvaus
SCR 25A TH TO-220
Tuoteparametri
Osa numero CS220-25PB
Osan tila Obsolete
Jännite - Pois päältä 1000V
Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) 1.5V
Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) 30mA
Jännite - tilassa (Vtm) (maksimi) 1.8V
Nykyinen - Valtion (It (AV)) (Max) -
Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) 25A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 50mA
Nykyinen - Pois päältä (Max) -
Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) -
SCR-tyyppi Standard Recovery
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C