| Osa numero | 0ZCG0010FF2C |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Polymeric |
| Jännite - maks | 60V |
| Nykyinen - Max | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 100mA |
| Nykyinen - Trip (It) | 300mA |
| Aikaa matkaan | 20ms |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 1.6 Ohm |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max) | 15 Ohm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Koko / ulottuvuus | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.035" (0.90mm) |
| Lyijyväli | - |
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.14A 60V CHIP 1812
Varastossa: 559092
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.10A 60V CHIP 1812
Varastossa: 41362
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.30A 30V CHIP 1812
Varastossa: 30000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESETTABLE 16V 500MA 1812
Varastossa: 272000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.75A 24V CHIP 1812
Varastossa: 25500
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.20A 60V CHIP 1812
Varastossa: 20000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.35A 30V CHIP 1812
Varastossa: 16000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.20A 30V CHIP 1812
Varastossa: 14000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESETTABLE 30V 500MA 1812
Varastossa: 134000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.35A 16V CHIP 1812
Varastossa: 0