| Osa numero | TAP565K025SCS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 5.6µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| Tyyppi | Conformal Coated |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.200" Dia (5.08mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.098" (2.50mm) |
| Valmistajan koko koodi | - |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 5.6UF 25V 10% RADIAL
Varastossa: 0