Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAP104M050CRW
AVX Corporation TAP104M050CRW
Osa numero
TAP104M050CRW
Kuvaus
CAP TANT 0.1UF 50V 20% RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero TAP104M050CRW
Osan tila Active
kapasitanssi 0.1µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Tyyppi Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 26 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.177" Dia (4.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.335" (8.50mm)
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)