Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAP104K035BRW
AVX Corporation TAP104K035BRW
Osa numero
TAP104K035BRW
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumikondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero TAP104K035BRW
Osan tila Active
kapasitanssi 0.1µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 35V
Tyyppi Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 26 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.177" Dia (4.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.276" (7.00mm)
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)