| Osa numero | SR752C224MAT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.22µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 200V |
| Lämpötilan kerroin | X7R |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.480" (12.20mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.200" (5.08mm) |
| Johtava tyyli | Formed Leads |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
Varastossa: 2000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.033UF 100V NP0 RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.22UF 200V X7R RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL
Varastossa: 0