| Osa numero | CWR29HC336KBHA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 33µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 15V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 800 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2915 (7338 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.125" (3.17mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | H |
| ominaisuudet | Military |
| Epäonnistumisprosentti | B (0.1%) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 6.8UF 10% 10V 2010
Varastossa: 3500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 4V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 4V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 47UF 10% 10V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 15UF 10% 10V 2214
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 220UF 10% 6V 2915
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 47UF 10% 4V 2010
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 3.3UF 10% 10V 1005
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 15UF 10% 6V 1505
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 10% 6V 2010
Varastossa: 0