| Osa numero | CB027C0104JBA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.1µF |
| Toleranssi | ±5% |
| Jännitearvot - AC | 16V |
| Jännitearvot - DC | 25V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.071" (1.80mm) |
| päättyminen | Solder Pads |
| Lyijyväli | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 5% 25VDC 1210
Varastossa: 4000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.047UF 5% 63VDC 1210
Varastossa: 150000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.033UF 5% 25VDC 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.047UF 5% 25VDC 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 10000PF 5% 100VDC 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC 1210
Varastossa: 0