| Osa numero | BF024D0474KAM |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 0.47µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 40V |
| Jännitearvot - DC | 63V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester, Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.315" (8.00mm) |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.200" (5.08mm) |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.15UF 5% 63VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.15UF 10% 63VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Varastossa: 0