| Osa numero | 12101U331JAT2A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330pF |
| Toleranssi | ±5% |
| Jännite - Nimellisjännite | 100V |
| Lämpötilan kerroin | C0G, NP0 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| ominaisuudet | Ultra-Low ESR |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | RF, Microwave, High Frequency |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCC |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.055" (1.40mm) |
| Lyijyväli | - |
| Johtava tyyli | - |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ6
Varastossa: 406
Valmistaja: Molex, LLC
Kuvaus: DIN WITH BASE B143000W2SA BRAD E
Varastossa: 170