Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit 12101U331JAT2A
AVX Corporation 12101U331JAT2A
Osa numero
12101U331JAT2A
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP CER 330PF 100V NP0 1210
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero 12101U331JAT2A
Osan tila Active
kapasitanssi 330pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 100V
Lämpötilan kerroin C0G, NP0
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet Ultra-Low ESR
Arvioinnit -
Sovellukset RF, Microwave, High Frequency
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 1210 (3225 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.055" (1.40mm)