| Osa numero | ATM90E32AS-AU-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Syöttöimpedanssi | 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm |
| Mittausvirhe | 0.5% |
| Jännite - I / O korkea | 3.2V, 5.5V |
| Jännite - I / O alhainen | 0.4V, 0.8V |
| Nykyinen - tarjonta | 13mA |
| Jännitteensyöttö | 2.8 V ~ 3.6 V |
| Mittatyyppi | 3 Phase |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 48-TQFP |
| Toimittajan laitepaketti | 48-TQFP (7x7) |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: ATM90E32AS DEMO BOARD
Varastossa: 3
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: ATM90E2X DEMO BOARD
Varastossa: 2
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ENERGY METER 1.8V/3V 28SSOP
Varastossa: 9237
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: 48-TQFP, IND TEMP, 1.8V/3V, TRAY
Varastossa: 661
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ENERGY METER 1.8V/3V 28SSOP
Varastossa: 16000
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ENERGY METER 1.8V/3V 28SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: 28-SSOP, IND TEMP, 1.8V/3V, TUBE
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: POLY-PHASE AFE+MCU SOLUTION
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: POLY-PHASE AFE+MCU SOLUTION
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Varastossa: 0